fbpx

Алюмінієві вікна на glasso.ua

Суспільство 15:23, 05.08, 2021

Для свідомих покупців орієнтиром у виборі якісних вікон є підвищена міцність конструкції та тривалий термін експлуатації при збереженні зовнішнього вигляду і властивостей вікна. Безумовно, важливим фактором покупки є сучасний стильний дизайн, відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики. Відповідають усім перерахованим показникам алюмінієві вікна на glasso.ua

Попит обумовлений якістю

Широке використання алюмінієвих конструкцій у приміщеннях різного типу: офіси, адмінбудівлі, приватні будинки, дачі та котеджі знайшли за рахунок сучасного дизайну, легкості та міцності профілю. Широко використовуються при застекленні балконів, лоджій та терас, актуальні в магазинах і ресторанах.

Алюмінієві вікна на glasso.ua 1

Алюмінієві вікна використовуються у різних кліматичних зонах, витримують температурні спади до -80 ℃. На відміну від металопластикових вікон мають більш високі показники стійкості до температурних режимів, зберігають геометричну форму, виключена деформація при нагріванні або охолодженні, власника не турбуватимуть вигини стулки, проблеми з герметичністю. Гарантований відмінний захист від шуму, пилу, вітру і вологи за рахунок двоконтурного високоякісного каучукового ущільнення. Крім того, покупці відзначають позитивні моменти: у кімнаті стає світліше, все за рахунок того, що алюмінієві профілі вужчі та менші, а світлові отвори ширші.

Алюмінієві вікна: переваги використання, догляд

Надійність та практичність – відмінні риси конструкції, яка не потребує ремонту і догляду.

Розрізняють два види конструкцій:

  • Теплі. Має спеціальну вставку, що носить назву термоміст. Служить перепоною для холодного вуличного повітря, водночас не випускає тепле з приміщення. Такі вікна забезпечують відмінну звукоізоляцію. До речі, профіль можна фарбувати як ззовні, так і зсередини.
  • Холодні. Традиційно використовується для установки у підсобних і нежитлових приміщеннях, де немає потреби утримувати тепло.

В свою чергу за способом відкривання алюмінієві вікна можуть бути глухими, вони не відчиняються. Такі, що відкриваються назовні або всередину, називаються фрамужними, існують поворотно-відкидні, поворотні та відкидні конструкції. У комбінованих відкривається частина вікна.

Безумовними перевагами вікон з алюмінію є стійкість до високих температур, відмінна світлопропускна здатність при зменшеній віконній рамі, простота догляду та можливість використання активних мийних засобів.

Алюмінієві вікна не мають запаху, конструкції відмінно поєднуються з іншими матеріалами, можуть бути представлені у широкій кольоровій гамі, служать близько 60-80 років.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: