fbpx

Батальйон "Вовки Да Вінчі" відкрив перший рекрутинговий центр

Суспільство 17:17, 27.01, 2024

Львів – перше місто, де “Вовки Да Вінчі” будуть набирати бійців. Батальйон безкоштовно отримав приміщення в тимчасове користування, а всі ремонтні роботи зробили за гроші благодійників.

Про це Суспільному розповіли бійці “Вовків Да Вінчі”.

Всі охочі долучитися можуть звертатися через соціальні мережі, дзвонити на гарячу лінію або приходити в офіс на співбесіду.

“Основний наш момент — щоби весь багаж, всі навички тієї людини, яка до нас приходить, щоби враховувалися при визначенні її майбутньої посади. Щоб у нас лікар чи геніальний фінансист просто не пішов на штурм. Основне – це те, що саме тренування, саме підготовку проводять наші інструктори з бойовим досвідом, тобто хлопці, які це все прожили, які це все бачили”, — каже бойовий медик батальйону Микола Ілійчук.

“В нас насправді є відбір, ми не беремо всіх, ми вибираємо найкращих. Тому якщо це ви, то спробуйте себе і приходьте. Всі мають зрозуміти, що кожен внесок дуже важливий. І нам в батальйоні треба і діловоди, і юристи, і водії, і піхота, і артилеристи, тобто вакансї є і кожен зможе знайти себе. Головне – мати бажання і мотивацію захищати країну”, — розповів заступник начальника з розвідки батальйону Сергій Філімонов.

За словами керівниці медичної служби “Ульф” Аліни Михайлової, в підрозділі очікують на вмотивованих добровольців.

“Ми добровольчий підрозділ, що був таким з початку свого створення. Ми продовжуємо цю традицію добровольчого руху. Для нас важливо, щоби люди, які будуть з нами пліч-о-пліч воювати, вони були все ж таки добровольцями”, — каже Аліна Михайлова.

Із квітня 2022 року до підрозділу “Вовки Да Вінчі” долучився Василь Гриценко. Він боєць роти “Гонор”. П’ять місяців тому Василь був поранений під Куп’янськом у стрілецькому бою, де втратив ногу. Зараз він навчається користуватися протезом і готується пройти ВЛК, після чого планує продовжити службу у батальйоні “Вовки Да Вінчі”.

“Батальйон “Вовки Да Вінчі” — це як сім’я. В нас сучасний підхід до війни і найголовніше – що люди дуже сильно вмотивовані. Всі люди, які є у нас в батальйоні зараз, – це добровольці із дуже великим досвідом ще з 2014 року, з досвідом в артилерії, в піхотних боях, в штурмах, дуже сильна медична служба”, — розповідає Василь Гриценко.

Офіс батальйону “Вовки да Вінчі” у Львові розташований на площі Ангелів, 2.

КУРС писав, що до Дня Незалежності Дмитра Да Вінчі Коцюбайла посмертно нагородили відзнакою “Національна легенда України”

Дмитро Коцюбайло “Да Вінчі” загинув 7 березня на Бахмутському напрямку. Йому було 27 років. Очолюваний ним підрозділ мав назву “Вовки Да Вінчі”.

У Києві тисячі людей прощалися з Героєм України Дмитром Коцюбайлом “Да Вінчі”.

Напередодні, 9 березня, прощання з Да Вінчі відбулося на Прикарпатті – в селі Бовшів. У Бовшеві та в багатьох селах поблизу люди масово виходили на дорогу, ставали на коліна, проводжаючи загиблого Героя.

Нагадаємо, Зеленський вручив матері прикарпатця Дмитра Коцюбайла його “Хрест бойових заслуг”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: