fbpx

Батьки полеглого на війні прикарпатця Ярослава Палійчука передали мільйон гривень фонду "Повернись живим"

Суспільство 09:25, 04.01, 2023

Батьки художника-графіста Ярослава Палійчука з Коломийщини, щоб увіковічити синове мистецтво, випустили книгу з його малюнками. А ще родина бійця вирішила переказати частину коштів, отриманих від держави, на благодійність, розповіли у благодійному фонді “Повернись живим”.

31-річний ровесник Незалежності Ярослав Палійчук загинув 9 травня 2022 року у районі Курахового на Донеччині. У мирному житті професійний художник-графіст, на війні він був сапером 54-ї ОМБр.

Ярослав творив у техніці, яка лежить на стику графіки й живопису та називається “сухий пензель”. Свої малюнки захисник виконував на незаґрунтованій поверхні, використовуючи дуже жорсткі пензлі та олійні фарби, які тонким шаром розтирав на папері або тканині. Це створювало фотографічний ефект і максимально наближало роботи Ярослава до реальності.

Після трагедії батьки Палійчука поставили собі на меті увіковічити синове мистецтво і випустили книгу з його малюнками. Також родина бійця вирішила переказати частину коштів, отриманих від держави, на благодійність. 1 000 000 гривень із них родина переказала у фонд “Повернись живим”.

“Ми розчулені до сліз й хочемо, щоб ви знали історію Ярослава Палійчука, а також побачили його роботи. Перший портрет жінки називається “Мама”, а малюнок із кораблем у штормі, як кажуть рідні бійця, нагадує їм Україну зараз”, – зазначають у фонді.

Батьки полеглого на війні прикарпатця Ярослава Палійчука передали мільйон гривень фонду "Повернись живим" 1
Батьки полеглого на війні прикарпатця Ярослава Палійчука передали мільйон гривень фонду "Повернись живим" 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: