fbpx

Бельгія відкрила кордони для всіх типів подорожей українців

Суспільство 17:10, 19.07, 2021

Бельгія відрила кордони для всіх подорожей українців згідно з рекомендацією Ради Європейського Союзу.

Як передає Укрінформ, про це написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у твіттері.

“Бельгія відкрилася для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. МЗС працює, щоб цього літа можливостей для подорожей ставало більше”, ЩЕ на стор. 4 написав Кулеба.

Тепер, відповідно до інтерактивної мапи МЗС України, для подорожі до Бельгії потрібні такі документи: біометричний паспорт громадянина України, строк дії якого має перевищувати дату вашого запланованого виїзду з Бельгії на 6 місяців; документальне підтвердження мети поїздки; підтвердження фінансової спроможності; поліс медичного страхування, який визнається на території країн Євросоюзу.

За 48 годин до прибуття у Бельгію потрібно заповнити форму Passenger Locator Form (PLF).

Як повідомляв Укрінформ, Рада ЄС 15 липня додала Україну до списку країн, з якими державам-членам Євросоюзу рекомендовано поступово знімати обмеження на «несуттєві» подорожі, що були пов’язані із пандемією COVІD-19.

Згідно з оновленими рекомендаціями Ради ЄС щодо умов в’їзду іноземних туристів до країн ЄС за умови пандемії коронавірусної інфекції, в’їзд дозволяється громадянам, які пройшли повний курс вакцинації не пізніше ніж за два тижні до поїздки. Вакцини мають бути схвалені Європейським агентством лікарських засобів (EMA) або Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Це вакцини Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson, а також Sinopharm.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: