fbpx

"Березовий гай" у Хмільнику

Суспільство 09:32, 11.11, 2019

Санаторій “Березовий гай” розташований у лісовій зоні курорту Хмільник, містечка з багатою історією та неповторним оздоровчим комплексом. Чарівно розкішна і родюча територія, знайома ще древнім грекам, з незапам’ятних часів притягала до себе орди завойовників з усіх кінців світу.

Місцевість постійно піддавалася спустошливим набігам і руйнуванням. Але всупереч всьому містечко розвивалося і в тому числі отримало магдебурзьке право раніше за Київ.

Зараз на цій землі височіє замок популярного архітектора І. А. Фоміна в стилі неокласицизму. Це початок його креативного шляху, який був продовжений масштабними будівельними проєктами, реалізованими в Києві і Санкт-Петербурзі. За тисячоліття катастрофічної ситуації Хмільник зібрав неймовірну енергію не просто виживання, а й відродження з попелу та перемоги над смертю. І недарма він стоїть на річці з старовинною назвою Бог.

"Березовий гай" у Хмільнику 1

Вода — основа життя, начало всіх начал — набуває тут абсолютно чудодійних властивостей природної радіоактивності і в санаторії курорту лікує величезну кількість захворювань органів опорно-рухової, серцево-судинної, нервової систем, хвороб шкіри. Крім радонотерапії, до послуг пацієнтів додаються цілющі торф’яні грязі, світлолікування, фізіотерапія, масаж, ЛФК, унікальні методи лікування й діагностики.

Європейський підхід, комфорт серед розкішного лісу, тиші, чистого повітря і приємного клімату може допомогти відновити тілесне і духовне самопочуття. Тут можна залишитися з думками наодинці й зосередитися на своєму здоров’ї. Якщо ви готові відкласти власні справи та зайнятися власним самопочуттям, а отже і власним майбутнім, санаторій «Березовий гай» в цьому вам допоможе.
На сайті ви можете ознайомитися з послугами курорту. Лікування:
– Базове;
– Методи діагностики;
– Санаторні програми лікування та реабілітації;
– Програма “Дні здоров’я”;
– Сумісність процедур;
– Косметологія.

Проживати ви зможете в комфортних номерах, люксах та покращеного варіанту. Харчування збалансоване, загальне та дієтичне, а також вам зможуть давати поради шеф-кухарі, які спеціалізуються на правильній їжі для кожного. Детальніше є можливість ознайомитися на сторінці, а також прочитати відгуки клієнтів. Якщо будуть запитання, звертайтесь до спеціалістів, які у будь-який час вас проконсультують. Хороший відпочинок за доступними цінами.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: