fbpx

Безпека вашого будинку в ваших руках з системою безпеки Ajax StarterKit

Суспільство 12:36, 17.04, 2020

Як убезпечити своє нерухоме майно від непрошених гостей? Це питання турбує будь-якого власника квартири, будинку, офісного або складського приміщення. Наприклад, можна найняти цілодобову охорону. Але це дуже дорого і не завжди надійно. Оптимальним варіантом виходу із ситуації бачиться використання сучасних комплектів охоронних систем. У таких комплектах присутні всі необхідні елементи загальної системи безпеки. Наочним прикладом такої системи є комплект «Ajax StarterKit», представлений спеціалізованим інтернет-магазином www.oc.com.ua. Вона забезпечує повний контроль за ситуацією завдяки злагодженій роботі всіх елементів.

Безпека вашого будинку в ваших руках з системою безпеки Ajax StarterKit 1

З яких елементів складається система

Найголовніший елемент системи – Ajax Hub. Він контролює дії всіх датчиків, які підключені до охоронного комплекту. За миттєве виявлення будь-якого руху відповідає елемент Ajax MotionProtect. Його особливість у тому, що він може відрізняти людей від тварин та не реагує на об’єкти, маса яких не перевищує 20 кілограмів. Налаштувати цей датчик можна за допомогою смартфона, а експлуатаційний термін від одного елемента живлення розрахований на цілих сім років. Бездротові датчики Ajax DoorProtect відповідають за двері та вікна. Вони також можуть пропрацювати сім років на одному елементі живлення. Важлива перевага системи – зручне керування усією системою за допомогою лише одного брелока.

Установка охоронної системи

Для тог щоб встановити комплект охоронної системи, не потрібно мати особливих знань. Система виконана таким чином, що кожен її власник зможе самостійно встановити всі її елементи та підключити за лічені хвилини. Всі налаштування робляться за допомогою спеціального додатка, користування яким інтуїтивно зрозуміле. Площа приміщення, яку може охороняти ця система, достатньо велика, адже одночасно до системи можна підключити до 150 різних датчиків і до 50 камер відеоспостереження. Також слід відзначити, що до системи можна підключити додаткові датчики. Наприклад, сирену або датчики протікання чи диму. Розробники системи врахували всі можливі слабкі елементи будівель, тож із такою системою за безпеку нерухомості можна бути спокійним. Тим більше, що контролювати її можна із будь-якої точки планети. З цими системами працюють понад 35 найкрупніших охоронних компаній України, що свідчить про їх популярність та надійність.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: