fbpx

БК Вертикаль провела акцію для медичних працівників #ДякуємоМедикам

Суспільство 16:18, 07.07, 2020

У зв’язку із пандемією коронавірусу цілий світ відчуває особливу вдячність медикам за їхню щоденну працю. Адже вони стоять на варті безпеки цілих міст, рятуючи сотні життів.

Все частіше великі компанії, представники бізнесу пропонують зручні та вигідні пропозиції для працівників медичної сфери, щоб висловити свою підтримку.

БК Вертикаль запропонувала спеціальні умови для медиків на квартири в усіх своїх житлових комплексах додатково до інших знижок. Це проєкти в Івано-Франківську різного класу від комфорт до еліт, відповідно люди могли зекономити суттєві кошти на купівлі нового житла.

«Наша акція мала назву #ДякуємоМедикам. Адже ми вдячні не лише лікарям чи медсестрам, а й усім працівникам у сфері охорони здоров’я, — зазначив засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін. — Насправді медбрат у рівних умовах з лікарем, і ризики однакові для всіх. Ми вирішили провести акцію для усіх медичних працівників, таким чином сказати від імені БК Вертикаль велике «спасибі» кожному, хто долучається до цієї благородної місії — рятувати життя, ризикуючи власним здоров’ям. Ми гордимося нашими медиками!».

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: