fbpx

"БМбуд" продовжує ремонт доріг на Прикарпатті і Тернопільщині

Суспільство 19:13, 30.07, 2021

Йдеться про капітальні, поточні середні та ямкові ремонти доріг. Працівники ТОВ «БМбуд» продовжують працювати на ділянках доріг в багатьох напрямках на території Івано-Франківської, Тернопільської, а віднедавна і Вінницької областей. Про виконані, поточні та заплановані роботи регулярно повідомляють на сайті компанії.

Капітальні ремонти доріг тривають у м. Копичинці та у с. Миролюбівка, на Тернопільщині, а ще –  у с. Гордіївка, на Вінничині.

У Копичинцях на вулицях Шашкевича та Лисенка нещодавно завершили розширення дороги та зміцнення основи, із залученням спецтехніки – ресайклера. Щодо процесу роботи, то після регенерації фахівці взялися за влаштування бортового каменю, і вже тож незабаром приступлять до влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

БМбуд ремонтує дорогу в селі Миролюбівка

У селі Миролюбівка, Великоберезовицької селищної громади, на вулиці Івана Франка вже завершили підготовчі роботи і перейшли до влаштування шару асфальтобетону, висотою 5 см. А в с. Гордіївка, на Вінничині, в рамках капітального ремонту, наші спеціалісти продовжують розширення дороги та вирубку кущів.

Щодо поточних середніх ремонтів, то «БМбуд» такі наразі виконує підготовчі роботи на ділянках:

  • С200101 Жовнівка-Коржова;
  • С201506 Забойки-Драганівка;
  • С201502 Товстолуг-Жовтневе.

Нагадаємо, також поточний ремонт дороги проводять на ділянці С201510 Плотича-Чистилів-Біла. Там вже завершили регенерацію дoрoжньoгo пoлoтна та невдовзі завершують асфальтування, товщиною 6 см.

БМбуд проводить капітальний, середній і ямковий ремонт доріг

Щодо ямкового ремонту, то наші спеціалісти працюють над цим, зокрема, в Бучачі. Йдеться про дороги на різних вулицях міста. Зауважимо, там ямковість ліквідовують струменевим методом. Таким же способом ямковий ремонт працівники «БМбуд» виконують на дорозі О200101 Бережани-Розгадів. Спеціалісти компанії продовжують ремонтні роботи з ліквідації ямковості й на дорозі Т-20-12 Ланівці-Лисогірка-Теофіпіль.

На ділянці автошляху Т-09-10 Бурштин-Калуш теж ліквідовують ямковість методом гарячого просочування, а також продовжують влаштування тротуару.

БМбуд укладає тротуари на дорозі Бурштин-Калуш

Шар асфальтобетону в рамках поточного середнього ремонту вже влаштували у с. Мар’янівка на ділянці дороги С201503 М-19-Мишковичі-Дружба, у с. Завадівка – О201113 Монастириська-Підлісне та у с. Ценів – С200108 Бережани-Будилів-Плотича.

Окремо варто зауважити і про ремонт мосту в Бережанах – там на половині ділянки вже залили розподільчу плиту та приступили до роботи на іншій половині.

Також в рамках експлуатаційного утримання працівники компанії проводять покіс трав на узбіччях доріг. Зокрема, такі роботи впродовж минулого тижня виконували в напрямках:

  • Т-09-10 Бурштин-Калуш;
  • Т-20-18 Зборів-Козова;
  • Т-14-17 Куровичі-Рогатин;
  • Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль.

Також спеціалісти компанії виконують роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Наразі – в напрямку Т-20-06 Городище-Зарваниця-Бучач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: