fbpx

Через Франківщину побудують дорогу, яка з'єднає чотири області

Суспільство 11:50, 10.12, 2019

У рамках конференції «Співпраця задля розвитку», організованої з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні, в Івано-Франківську відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

На переконання голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, підписання цього документа має важливе значення для розвитку області, адже дає поштовх для розвитку туристичної індустрії, а також будівництва та відновлення доріг, які пролягають чотирма областями.

Через Франківщину побудують дорогу, яка з'єднає чотири області 1

«Участь у Меморандумі дасть змогу Івано-Франківщині побудувати дорогу, яка з’єднає нашу область з Львівщиною та сполучить з державною транзитною магістраллю, яка веде до кордону з Угорщиною, – розповів під час укладення Меморандуму Денис Шмигаль. – Разом з тим, «Мале Карпатське коло», – а це основна дорога, яка об’єднає чотири області, – стане поштовхом для розвитку туризму, а також готельного бізнесу».

За словами Дениса Шмигаля, у рамках Меморандуму кожна з областей отримає більш як 100-120 кілометрів відремонтованих доріг.

Через Франківщину побудують дорогу, яка з'єднає чотири області 2

Окрім того, Меморандум увійде до Програми розвитку гірських територій Українських Карпат. Це, своєю чергою, дасть можливість отримати фінансовий ресурс із Державного бюджету та додатково акумулювати кошти місцевих бюджетів.  

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: