fbpx

Чи варто купувати смарт-бункер, якщо мешкаєте у Західній Україні?

Суспільство 10:35, 06.06, 2023

Мешканці прифронтових областей, як ніхто інший, знають, наскільки небезпечно перебувати в будинках чи на вулиці під час повітряної тривоги, тому активно замовляють приватні бомбосховища. Швидкі у монтажі, захищені від більшості зовнішніх загроз, комфортабельні та універсальні у застосуванні, смарт-бункери стали затребувані на півдні, сході та в центрі країни. А от мешканці Західної України часто вважають, що їм підземний шелтер не потрібний. З’ясуємо, чи це справді так.

Аргументи за та проти будівництва бомбосховища

При детальному вивченні ідеї купівлі смарт-бункера можна виявити лише один істотний мінус, і навіть він відносний, – це фінансові витрати. Як і звичайна квартира чи будинок, сховище потребує вкладень, але ніхто не змушує вибирати найрозкішніший варіант за обмеженого бюджету. Спеціалізовані компанії пропонують різні види комплектації під клієнтів із певними запитами та фінансовими можливостями. У каталозі https://smartbunkersua.com/ua є сімейні, громадські та військові модифікації, при цьому всередині кожного різновиду є кілька підвидів. Фактично клієнт сам моделює за допомогою онлайн-конфігуратора своє майбутнє сховище та бачить, скільки доведеться витратити. Віртуальний калькулятор дозволяє прорахувати кілька варіантів та знайти свій ідеал з огляду співвідношення вартості та функціоналу.

Щодо переваг будівництва бункера, то треба розуміти – поки в Україні триває війна, немає жодного безпечного місця. На жаль, логіки ракетних атак у російської армії немає, тому під загрозою абсолютно всі об’єкти та населені пункти, включаючи міста та селища західної частини країни. Ризикувати життям рідних людей, сподіваючись, що саме вашу територію мине біда, однозначно не варто. Достатньо одного прицільного удару для масштабних руйнувань та загибелі людей, і якщо є можливість зберегти здоров’я близьких, її потрібно використати. Також не варто забувати і про ядерну загрозу та непередбачуваність пересування радіаційної хмари. Якщо у вас буде сучасний шелтер із запасом продуктів, то там можна буде перечекати 2-3 тижні і довше, доки екологічні показники не стабілізуються.

Чи варто купувати смарт-бункер

Крім гарантій безпеки, які забезпечує бункер, є й інші стимули для його будівництва:

  • розширення житлового простору без капітального будівництва;
  • організація роботи підприємства у безпечних умовах;
  • перспектива заробітку на туристах під час використання сховища як музею чи готелю;
  • збереження властивостей ґрунту при демонтажі;
  • максимальне усамітнення;
  • можливість експлуатації як льоху, сейфа, домашнього кінотеатру.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: