fbpx

Чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни, покарають, - Клименко

Суспільство 15:25, 25.05, 2023

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що чоловіків, які незаконно виїхали з України під час воєнного стану, чекає покарання.

Про це міністр Клименко сказав в інтерв’ю РБК-Україна.

“По закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон. Я думаю, це буде закон. Я думаю, це буде спільна ініціатива Кабінету Міністрів і депутатів Верховної Ради”.

За його словами, наразі не передбачено ніяких покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся в Україну.

“Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон”. 

Нагадаємо, згідно зі статтею 58 Конституції України, ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення. 

Про заборону виїзду за межі країни для громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років Державна прикордонна служба повідомила 24 лютого 2022 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: