fbpx

#ЧудоТворитьсяЛюдьми: допоможіть Святому Миколаю прийти до сиріт

Суспільство 13:15, 05.12, 2022

Сьогодні офіс Мальтійської Служби Допомоги в Івано-Франківську вже виглядає як маленька майстерня святого Миколая: з кожного кутка визирають величезні пакунки, на які хтось вже не може дочекатись, волонтери пакують гігієнічні набори та солодощі, все приходять нові й нові помічники святого Миколая, які хочуть зробити свій внесок у здійснення чуда.

“Віримо, що святий Миколай щороку опікується нашою акцією і допомагає провести її якнайкраще. За більше ніж 20 років акції ще ні разу не було так, щоб без уваги залишився хоч один дитячий лист, тому не маємо сумнівів, що й цьогоріч всі дитячі мрії будуть підтримані. Але вже за 10 днів мальтійський Святий Миколай вирушає у свою чарівну мандрівку, а все ще маємо у офісі понад 150 листів”, – розповідають мальтійці.

Святий Миколай - подарунки для сиріт

Вже понад 20 років Мальтійська Служба Допомоги Івано-Франківська здійснює акцію «Святий Миколай іде до сиріт», яка має на меті приготувати особисті подарунки та забезпечити дітей, які проживають в інтернатних закладах нашої області, речима найпершої необхідності.

Все починається задовго до самого свята, коли діти зі спеціальних шкіл та інтернатних закладів пишуть листи до святого Миколая. Ці листи дуже різні, так само як і їх автори. Цього року всі листи були об’єднані єдиним побажанням: ПЕРЕМОГИ. Були такі листи, де, окрім цього бажання, більше і не було ніяких прохань, а були з різноманітними довгими списками.

Святий Миколай іде до сиріт 2022

“Ми не припиняли акцію ні під час Революції Гідності, коли більша частина наших працівників готувала їжу та чай на Майдані, ні під час карантину, коли ми змушені були змінити умови проведення акції. І цьогоріч, в часі війни, ми прийняли рішення не забирати в дітей свята. Окрім закладів, якими ми опікувались протягом цих всіх років, ми беремо ще й інтернатні заклади, які через війну переїхали до нашої області, та дітей-переселенців, які були змушені покинути свої домівки. За роки проведення акції змінювались діти, жертводавці, умови. Але незмінними було наше прагнення допомогти дітям.

Так, завдяки підтримці багатьох жертводавців минулого року святий Миколай завітав до 2330 вихованців з 20 спеціальних закладів. З них 730 дітей отримали з рук св. Миколая особисті подарунки за своїми листами”, – повідомляють у Мальтійській Службі.

На зібрані кошти для дитячих будинків та інтернатів було придбано і передано продукти харчування, засоби гігієни, канцтовари, дитяче ігрове, спортивне, навчальне та господарське обладнання, побутову техніку, а також реалізовано соціальну програму всього разом на суму 1 087 787,05 гривень.

Святий Миколай - Мальтійська служба

Просимо вас і цього року підтримати акцію “Святий Миколай іде до сиріт” і подарувати радість дітям, які з нетерпінням чекають на подарунки від святого Миколая.  

Листа з дитячими побажаннями можна отримати в офісі Мальтійської Служби Допомоги. Також тут вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію.

Звертайтеся до нас за адресою:

Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального собору)
Тел.: (0342) 55-26-44, +380503382333

Розрахунковий рахунок:

Отримувач: БО ”Мальтійська Служба Допомоги”
Код ЄДРПОУ 25683158

в Приватбанку

IBAN UA89 305299 0000026009025500954

Картка ПРИВАТБАНК: 5169335101336010
з приміткою “Акція Миколай”. Без ПДВ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: