fbpx

COVID-19: у Печеніжинській громаді від сьогодні посилили карантин

Суспільство 14:50, 23.04, 2021

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС Печеніжинської ОТГ.

Під головуванням селищного голови Ігоря Довірака розглянули питання запобігання поширенню на території Печеніжинської територіальної громади коронавірусу COVID-19.

За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення комісія констатувала, що на території Рунгурського старостинського округу стався спалах коронавірусу – станом на 23.04.2021 року зафіксовано 21 хворого на коронавірус.

Комісія вирішила посилити карантин.

Відтак на території Рунгурського старостинського округу Печеніжинської територіальної громади заборонили з 24 квітня 2021 року приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах.

Заборонено проведення масових заходів (релігійних, культурних, спортивних, соціальних тощо). А також приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

Всім структурним підрозділам селищної ради в Рунгурському старостинському окрузі вказано обмежити прийом громадян та проводити його дистанційно (в телефонному режимі, по пошті та електронній пошті) або за попереднім записом.

Призупинили освітній процес Рунгурського ліцею та організували у цей період навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання.

“Шановні жителі громади, будьте обачні, дотримуйтеся всіх карантинних норм, адже хвороба підступна і від нашої з вами відповідальності залежить її поширення!” – звернулася влада до громадян.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: