fbpx

"Це не час для подорожей", - співзасновник BlaBlaCar закликає обмежити поїздки

Суспільство 14:32, 21.03, 2020

Співзасновник і CEO BlaBlaCar Ніколас Брюссон звернувся до мільйонів користувачів сервісу із закликом радикально обмежити поїздки в час пандемії коронавірусу.

“Останні кілька тижнів були досить складними і непередбачуваними для більшості з нас, пов’язані з поширенням нового коронавірусу (COVID-19) в усьому світі. У такі складні часи спільнота BlaBlaCar як ніколи закріплюється у своїх основних цінностях: Свобода, Справедливість та Братство.

Автобусні поїздки на BlaBlaCar і Busfor: Дотримуючись рішення уряду України від 16 березня 2020 року про заборону пасажирських перевезень, ми тимчасово призупиняємо всі автобусні маршрути, в тому числі на платформі Busfor, починаючи з 18 березня 2020 р. і до подальшого повідомлення. Це означає, що бронювання автобусних поїздок на BlaBlaCar і Busfor буде тимчасово недоступно. Ми повернемо кошти пасажирам, які не зможуть подорожувати.

Карпулінгові поїздки на BlaBlaCar: Спільнота BlaBlaCar протягом багатьох років показувала виняткову довіру, подорожуючи разом та зменшуючи кількість вільних місць в автомобілях. Проте в нинішній ситуації «соціального дистанціювання» не найкращий час для спільних подорожей.

Ми не будемо закривати доступ до карпулінгових поїздок, оскільки вони є приватними поїздками на особистих автомобілях. Однак ми наполегливо рекомендуємо вам дотримуватись урядових інструкцій, щоб допомогти вам залишатися в безпеці та берегти інших. Це не час для подорожей, тому, будь ласка, користуйтесь платформою лише для виняткових і термінових поїздок.

Я також хотів би сказати слово про команду BlaBlaCar, яка працює від щирого серця, щоб зробити цю послугу реальністю для нашої спільноти з 90 мільйонів людей, навіть у ці складні часи. 700 людей з різних міст і країн світу наразі працюють зі своїх домівок. Хочу подякувати їм за їхню безмежну турботу та відданість.

Сьогодні більше, ніж будь-коли, нам потрібно проявити усвідомленість і співдружність і намагатися підтримувати одне одного.

Сьогодні це не наш звичний заклик поділитися своїм автомобілем. Це заклик залишатися вдома, в безпеці та берегти інших.

Сподіваюся, що незабаром ми знову закликатимемо вас оживити нашу спільноту в той момент, коли нам знову захочеться повернутися до свого звичайного життя. А поки що залишайтеся в безпеці”, – сказав Ніколас Брюссон.

Нагадаємо, всі новини про ситуацію з коронавірусом на Прикарпатті можна читати тут: Коронавірус: всі важливі новини за темою в Івано-Франківську та області. ХРОНІКА Інформація постійно оновлюється.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: