fbpx

Дев'ятеро прикарпатських медиків опанують аеромедичну евакуацію в Польщі

Суспільство 16:46, 30.01, 2023

Днями у Президентському палаці дружина Президента Польщі зустрілася з групою медиків з України, які беруть участь у навчаннях з аеромедичної евакуації. Серед них – працівники Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Курс, який проводить Польська медична авіарятувальна служба, є реалізацією ініціативи перших леді України Олени Зеленської та Польщі Агати Коргаузер-Дуди.

Українські медики навчаються евакуації поранених військових та цивільного населення з зони бойових дій, використовуючи авіатранспорт, повідомила пресслужба центру.

Під час зустрічі обговорили особливості надання медичної допомоги в умовах війни, у тому числі надання психологічної допомоги людям, котрі постраждали від військових дій.

Наразі у Польщі проходять навчання двоє працівників КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – Микола Луців та Володимир Шевага.

Загалом навчальний курс пройдуть дев’ятеро працівників медичної установи.

Курс для українських лікарів та парамедиків передбачає навчання для 50 осіб у 5 випусках польської медичної авіарятувальної служби. Заняття проводяться з 12 грудня 2022 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: