fbpx

До 3 млн грн отримає у Франківську проєкт-переможець категорії "Ремонт малих вулиць" бюджету участі  

Суспільство 11:45, 20.04, 2023

Понад 3000 франківців у першу добу голосування віддали свої голоси за найкращий проєкт міської програми “Бюджет участі-2023”.

Цього року у програму “Бюджет участі” додали нову категорію – «Озеленення». Франківці можуть покращити та озеленити власні двори та вулиці громади за допомогою міського фінансування, зазначає пресслужба мерії.

Усього передбачили чотири категорії: освітні проєкти, озеленення, інший благоустрій, а також благоустрій малих вулиць.

У мерії очікують, що участь в голосуванні за проєкти візьмуть близько 30 тис. городян.

Цього року подали 137 проєктів. З них до голосування допущено 104.

Голосування розпочалося 18 квітня, і вже за менш як добу мешканці нашої громади віддали 3 тисячі голосів за проєкт, який найбільше сподобався, зазначила координаторка програми «Бюджет участі» Христина Гнатів. Вона нагадала, що кожен франківець може проголосувати за 4 проєкти (по одному в кожній категорії).

Нагадаємо, проголосувати можна двома способами – онлайн або в ЦНАПі.

Онлайн – з телефону або комп’ютера за допомогою Bank-id. Або прийти в Центр надання адмінпослуг – особисто, з паспортом та ідентифікаційним кодом і проголосувати там за допомогою оператора ЦНАПу. Голосують тільки ті мешканці, які зареєстровані у міській територіальній громаді.

“Я хотіла би наголосити, що люди чомусь голосують за той проєкт, за який їх попросили проголосувати, забуваючи, що в них є ще 3 голоси. Вони можуть прогортати проєкти ще в трьох категоріях, в яких ще не голосували, і підтримати інші ініціативи», – зауважує координаторка.

Нагадаємо, один із проєктів подав загиблий військовослужбовець та ексдепутат міської ради Віталій Мерінов. Його проєкт буде реалізований поза програмою.

КУРС писав: Ремонт вул. Нової у Франківську: проєкт Віталія Мерінова в пам’ять про нього реалізують поза конкурсом

Цьогоріч у програмі «Бюджет участі» передбачено по 500 тисяч гривень для переможців у категоріях освітні проєкти, озеленення та інший благоустрій. До 3 мільйонів гривень може отримати проєкт, який стане найкращим, на думку іванофранківців, у категорії «Ремонт малих вулиць». 

Голосування триватиме до 2 травня.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: