fbpx

До кінця березня Укрпошта дає знижку 50% на комісію за оплату комунальних послуг

Суспільство 11:36, 15.03, 2022

На період з 15 березня по 1 квітня 2022 року Укрпошта вдвічі знизила комісію за оплату комунальних послуг у відділеннях. 

Раніше в Укрпошті діяла акція “Щасливі години”, коли в першій половині дня діяли знижки на комісію на оплату комунальних послуг. Проте в компанії, щоб фінансово підтримати клієнтів в цей складний період і дати всім, в кого є можливість, оплатити комунальні платежі, вирішено продовжити дію акції на повний день до кінця березня.

“Економіка країни має функціонувати на всіх рівнях. І допомогти в цьому може кожен з нас, сплативши комунальні, перерахувавши податки, замовивши товар чи послугу в підприємця. Окупант хоче бачити Україну, паралізовану страхом, тому ми все маємо зробити для того, щоб країна працювала і рухалася ще інтенсивніше, ніж до війни. Ми в Укрпошті сприяємо цьому, як можемо: відкриваємо відділення, відновлюємо послуги, надаємо свої відділення і транспорт для гуманітарних потреб тощо. Сьогодні ще одна ініціатива, направлена на укріплення економіки: до 1 квітня у відділеннях Укрпошти можна оплатити комунальні платежі зі знижкою 50% на комісію. Це обійдеться нам в кілька мільйонів, але таке рішення необхідне і правильне. Тому закликаю всіх скористатися послугою і вчасно оплатити платіжки за лютий”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський 

Нагадаємо, станом на 15 березня в Укрпошті працює 4799 відділень. Окрім цього, на маршрути, де це безпечно, виїжджають пересувні відділення. Звертаємо увагу, що Укрпошта працює майже в усіх областях. В регіонах, де активні воєнні дії, з певними обмеженнями. Актуальну інформацію про роботу відділень Укрпошти можна перевірити за посиланням.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: