fbpx

Сама дихає і набирає вагу: франківські медики два місяці виходжували "ранню пташку"

Суспільство 18:43, 21.07, 2022

Передчасно народжена дитинка з надзвичайно малою масою тіла і дуже малим терміном гестації – одна з маленьких пацієнток Івано-Франківського обласного перинатального центру.

Протягом двох місяців лікарі відділення інтенсивної терапії новонароджених Івано-Франківського обласного перинатального центру домоглися того, що більшість органів та систем розвинулися у дівчинки уже в навколишньому світі, і розвинулися добре.

Дитинка зараз дихає самостійно, не має порушення неврологічного статусу, добре набирає вагу, засвоює їжу.

У більшості випадків, якщо мама позитивно налаштована, вірить в одужання своєї малечі, має тісну комунікацію з лікарями, є взаємоповага та розуміння ролі кожного, то це сприяє виходжуванню дитини.

«Завдяки тандему, який склався, довірі мами до медперсоналу, до колективу ми маємо гарну виходжену дівчинку. Високий рівень професіоналізму лікарів Івано-Франківського обласного перинатального центру, наявність сучасного інноваційного медичного обладнання, надання медичної допомоги високого рівня, доброзичливе ставлення медперсоналу до кожного пацієнта – це все призводить до успіху у виходжуванні передчасно народжених діток», – зазначається на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: