fbpx

Доцент ПНУ Юрій Ковбаско став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Молодий вчений року"

Суспільство 14:34, 17.10, 2022

Доктор філологічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Юрій Ковбаско став лауреатом Всеукраїнського щорічного конкурсу “Молодий вчений року” у галузі “Філологічні науки”. Також наш науковець посів друге місце у номінації “Монографія (від 1 до 3 співавторів)”, інформує пресслужба ПНУ. 

15 жовтня відбулося офіційне нагородження лауреатів Всеукраїнського щорічного конкурсу “Молодий вчений року”, що проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Загалом у конкурсі було визначено 100 номінацій, в яких брали участь молоді учені України. Його головною метою є визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності. Основними завданнями конкурсу є відзначення молодих вчених за внесок у розвиток науки; відзначення молодих вчених за внесок у промоцію науки; відзначення молодих вчених за благодійну і громадську діяльності; відзначення молодих вчених за досягнення в діяльності, що сприяє подальшому розвитку української науки, зростанню потенціалу України; відзначення молодих вчених за внесок в захист інтересів України; відзначення молодих вчених за підвищення авторитету України на міжнародному рівні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: