fbpx

Дві громади на Франківщині отримали 6 млн грн на підтримку людей, які постраждали від домашнього насильства

Суспільство 15:17, 10.10, 2023

Розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації затверджено розподіл субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Про це повідомила заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко на онлайн-нараді щодо створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Майже 6 млн грн за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано Коломийській та Городенківській громаді.

Зокрема бюджету Городенківської міської територіальної громади спрямовано 906,050 тисяч гривень на створення денного центру при комунальному закладі «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради.

Коломийська громада отримала 4 968,966 тисяч гривень на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, при Єдиному центрі надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: