fbpx

Ексклюзивні пам'ятники: розкіш чи чудовий спосіб вшанувати пам'ять близького?

Суспільство 13:35, 25.07, 2022

Створення атмосфери спокою та гармонії на цвинтарі – пам’ять про тих, кого немає з нами, але хто залишився назавжди у наших серцях.

У кожної людини є лінія життя, у когось коротша, у іншого довша, а третьому дано лише мить, і, пройшовши призначений шлях, людина вмирає. Можливо, далі людина переходить у потойбічне життя, хоча поки що це ніким науково не доведено. Люди хочуть вірити в потойбічне життя і підсвідомо сподіваються, що після смерті ми саме туди відправляємо близьких, коханих, дорогих серцю людей.

mVeQ2V7nDbmW8Qq-d7o3AsieyXg53eBdFR-_fJvSxzyJBoulGXJK7nQ6zpymeoUACiA_ERQRHB9Fp_tpKP72p--ga5rAzFX_iubP7G-lKYC-v2xElwB6CaMyul2xtF9PWOsgp4gwxlBDQ7hbTRKx

Підходити до підготовки в таку дорогу потрібно ретельно та з любов’ю на всіх етапах – від підбору місця для могили та його благоустрою до вибору надгробної плити. Допомагають у всьому цьому компанії, які надають ритуальні послуги. Вибір надгробної плити на ринку цих послуг представлений рядом готових виробів для поховання, є типові пам’ятники, але й розглядають варіант нестандартних при бажанні.

Елітні (нестандартні) пам’ятники від Granite – це твори мистецтва, створені для близької людині, що пішла з життя. Ексклюзивні пам’ятники на могилу – проєкти неповторні, як риси обличчя людини, що пішла. На практиці часто роблять замовлення, посилаючись на такі проєкти.

Технологія виробництва елітних пам’ятників та матеріали

Бажання зробити надгробок близької людини нестандартним, привносячи в нього тепло і любов, – це данина живих померлому. Тепер кожному доступна така послуга, як надгробки, виготовлені на власне замовлення, проєкт з «нуля». Із застосуванням новітніх технологій пропонується відтворення проєктів у 3D для кращого візуального сприйняття. Весь матеріал, що використовується у створенні надгробка, сертифікований, що підтверджено документально сертифікатами якості, що гарантує його довговічність та якість виробу.

Сьогодні віддають перевагу мармуру та граніту – це природні матеріали, що мають свої чесноти:

  1. Довговічність, з міцною основою.
  2. Стійкість до зміни кліматичних умов.
  3. Догляд у радість.
  4. Не вигоряють і не тріскаються.
  5. Зберігаються десятиліттями, на відміну від типових недорогих надгробків, які виготовлені зі штучного каменю.

Прикрашають пам’ятники залежно від бажання замовника. Застосовуються елементи декору із бронзи. Текст гравірується на камені. Збирається із підготовлених заздалегідь бронзових букв.

Фінальна стадія обробки елітного пам’ятника

uhtEz3Jyenkrzbu6IubIzR1SU4JljqhXpI0SyBp1BQNO8tVfbD1RAwCbYfC1aIOdyo5ngpdIr4Hx1x2LdOKqrJm8RBkIS0pUdqJX_3TBRHbkLgK8L8Eq6L7G7nKjj8yXlyNoIdXeL1CoZFMlfw7e

Коли дизайн ексклюзивного пам’ятника на могилу обрано, узгоджено і зафіксовано, на нього наносять написи – дати народження та смерті, портрет померлого, виконується остаточне оздоблення пам’ятника.

Створення пам’ятників із граніту чи мармуру – затребувана послуга, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Ритуальні виконавці пропонують різні види надгробків на могилу. Якщо фінансові можливості замовника обмежені, пропонують бюджетний варіант пам’ятників із граніту. В одному пам’ятнику поєднуються дві складові – дорогий мармур та не дуже дорогий граніт. Вся необхідна інформація за видами форм, на які є можливість спертися при створенні свого проєкту, знаходиться в каталозі компанії виконавців, там можна зорієнтуватися і за вартістю. Хоча якщо створювати свій проєкт, то кошторис прораховується індивідуально за кожним виробом залежно від вартості матеріалів, від складності робіт з гравіювання та витраченого часу від початку робіт до завершення. Пам’ятник встановлюють через 12 місяців після смерті.

На правах реклами
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: