fbpx

Франківці обрали найкращий проєкт індивідуального будинку на міському конкурсі

Суспільство 16:33, 28.11, 2023

Департамент містобудування і архітектури Франківська підсумував другий етапу конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови індивідуального будинку». Переможець онлайн-голосування у номінації «Приз глядацьких симпатій» конкурсу отримав нагороду.

Цьогоріч конкурс проводиться Івано-Франківським міським виконавчим комітетом вже вчетверте. Участь у ньому брали ескізи намірів забудови садибних, садових та дачних будинків, на які видані будівельні паспорти забудови протягом 2022–2023 років, та за згодою їх авторів – архітекторів.

На першому етапі фахівці Департаменту відібрали 14 з більш як 450 проєктів.

Другий етап, відкрита частина конкурсу, мала на меті визначити переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» голосуванням в групі Архітектура ІФ, інформують організатори конкурсу.

На голосування були виставлені всі 14 проєктів – анонімні варіанти. Голос можна було віддати тільки за один із них. Завершили голосування 19 листопада. Сьогодні оголосили переможця.

Переможцем став архітектор Мирослав Якубишен. Його проєкт за № 12 переміг у конкурсі зі значним відривом від інших учасників.

Вручив нагороду відповідальний за проведення конкурсу заступник директора Департаменту – начальник Управління планування території та містобудівного кадастру Артур Прокіпчук.

Фінальним штрихом номінації «Приз глядацьких симпатій» стане нагородження грамотою міського голови. Це відбудеться вже після визначення переможців основної частини.

Франківці обрали найкращий проєкт індивідуального будинку на міському конкурсі 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: