fbpx

Франківці, які сидять без тепла через відключення світла, отримають скориговані платіжки, - теплокомуненерго

Суспільство 10:41, 07.12, 2022

Цьогоріч в Івано-Франківську тепловики, окрім традиційних проблем, пов’язаних із розповітренням стояків, зіткнулися із проблемою відключення електричної енергії.

В “Івано-Франківськтеплокомуненерго” повідомляють, що у місті ряд котелень, як і житлові будинки, залишалися вимкненими від електропостачання і подача теплоносія призупинялася через знеструмлення напірних подаючих насосів та регулюючої автоматики теплогенеруючих об’єктів.

Як в такій ситуації буде здійснюватися нарахування за спожиту теплову енергію, пояснив заступник директора ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго” з реалізації теплової енергії Ігор Угриновський.

  • У більшості житлових будинків Івано-Франківська встановлено прилади обліку теплової енергії. Саме за показниками теплових лічильників зазвичай відбувається нарахування за спожиту теплову енергію мешканцями окремого багатоквартирного житлового будинку. Адже прилад фіксує фактичне тепло, що надійшло до приміщень житлового будинку.
  • У будинках, де відсутні прилади обліку теплової енергії, нарахування за спожите тепло відбувається, враховуючи теплове навантаження житлового будинку. У разі зафіксованого періоду знеструмлення котелень і, таким чином, відсутності подачі теплоносія до житлових будинків нарахування буде відповідно скориговане.
  • У разі заповітрення стояків і утворення повітряних корків порушується циркуляція теплоносія і, як наслідок, відсутність тепла в оселях чи суттєвий недогрів. На підставі доповідних майстрів теплових районів і підтверджених звернень до аварійних служб ДМП «ІФТКЕ» та міста відбувається коригування нарахування теплової енергії в бік зменшення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: