fbpx

Франківка Христина Сирова стала Miss Wheelchair world Ukraine 2021 - поїде до Мексики

Суспільство 13:18, 22.11, 2021

Іванофранківка Христина Сирова-Ковалишин перемогла у конкурсі краси для дівчат, які користуються колісним кріслом, і стала Miss Wheelchair world Ukraine 2021.

Вона розповіла, що представлятиме Україну на Miss Wheelchair world у Мексиці, пише Суспільне.

Фінал конкурсу відбувся 21 листопада. Дівчата подавали заявки у вигляді анкет, до яких додавали опис біографії, фотографії, відеовізитівку та відповіді на запитання.

Франківка Христина Сирова стала Miss Wheelchair world Ukraine 2021 - поїде до Мексики 1

“Дуже багато було заявок, цифру не озвучували, але казали, що якщо ми вже потрапили у п’ятірку, то обійшли понад сорок заявок з усієї України. Тому це було безмежно зворушливо та приємно”, — розповідає директорка благодійного фонду “Хребет” Христина Сирова-Ковалишин.

Журі національного відбору конкурсу краси Miss Wheelchair world Ukraine визначило п’ятірку півфіналісток. Кожна з них мала розробити ідею свого соціального проєкту та презентувати його.

“Моїм проєктом був “Перехаб” — переступити свій біль. Це табір психоемоційної реабілітації для людей не тільки з інвалідністю, але й для, наприклад, вимушених переселенців, тих, хто пережив COVID-19 і досі не може оговтатися, у кого найближчі рідні померли, тобто для людей, які пережили сильне емоційне потрясіння. Організувати його плануємо на базі якогось готелю, щоб було проживання для людей, яким потрібна реабілітація. Проєкт за цей рік повинен бути втілений, тобто команда організаторів буде всіляко цьому сприяти. І взагалі цей конкурс не зовсім про красу, але й про соціальність, про інклюзію, про те, що потрібно привертати увагу до людей з інвалідністю”, — каже Христина Сирова-Ковалишин.

Франківка Христина Сирова стала Miss Wheelchair world Ukraine 2021 - поїде до Мексики 2
Христина з чоловіком

Після перемоги у всеукраїнському конкурсі франківка впродовж року буде готуватися до світового Miss Wheelchair World, який відбудеться у Мексиці.

“Це глобальна можливість заявити не тільки про себе, але й взагалі через себе представити Україну, націю, які у нас є потреби та як ми намагаємося боротися, долати та вести Україну в Європу, до інклюзії”, — говорить Христина Сирова-Ковалишин.

Франківка Христина Сирова стала Miss Wheelchair world Ukraine 2021 - поїде до Мексики 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: