fbpx

Франківка, яка померла від коронавірусу, перед госпіталізацією відвідувала поліклініку № 2

Суспільство 12:02, 20.03, 2020

56-річна жінка, яка померла від коронавірусу, зверталася за медичною допомогою в Івано-Франківську міську поліклініку № 2, що на вулиці Довга.

Про це повідомила директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук, пише Суспільне.

“Жінка звернулася до сімейного лікаря у критичному стані. Під час хвороби вона перебувала вдома. Її чоловік повернувся з-за кордону, самоізоляції не дотримався, заразив дружину. Вона самостійно лікувалася, нікуди не зверталася. І вже у важкому стані прийшла до поліклініки зробити рентген. Після чого її швидкою доставили в інфекційну лікарню. В той день, коли жінка померла, було зроблено швидкий тест на грип і було підтверджено грип. В день, коли вона поступила в лікарню, було забрано матеріали і скеровано в Київ на обстеження на коронавірус. І, власне, вчора Київ підтвердив, що у померлої був коронавірус”, – розповіла Ольга Савчук.

Після того, як жінку ушпиталили, медики себе продезинфікували. Згодом приїхали працівники санітарно-епідеміологічної станції і зробили завершальну дезінфекцію тими засобами, які мали на той момент.

Із сьогоднішнього дня лікар та медсестра, які контактували з пацієнткою, перебувають на листку непрацездатності з поміткою “карантин”, на обсервації.

До речі, в Івано-Франківську до сих пір немає тестів для виявлення коронавірусу.

“Ми зв’язуємося з дистриб’юторами по всій країні. Нам обіцяли, що вчора в Україну тести завезуть, проте всі ті обіцяні партії тестів на сьогоднішній день стоять або на кордоні, а тести, які замовляли ми, знаходяться у Варшаві. Сказали, щоб до понеділка нікого не турбувати”, – повідомила директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Всього на Івано-Франківськ зарезервували 60 тестів на грип і 60 на коронавірус.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: