fbpx

Франківськ відвідала перша леді Польщі Аґата Корнгаузер-Дуда

Суспільство 19:45, 09.06, 2019

Під час візиту в Україну перша леді Республіки Польща Аґата Корнгаузер-Дуда відвідала Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

НА ФОТО: Перша леді Республіки Польща Аґата Корнгаузер-Дуда

Дружина президента Польщі познайомилася з діяльністю Центру польської культури та європейського діалогу, зустрілася з учасниками Форуму молодих поляків в Україні, а також подивилася виставу, що розповідає про історію міста, повідомляє Центр польської культури та європейського діалогу.

“Я вдячна вам за те, що бережете польськість, навчаєте польської мови, опікуєтеся старшими особами та місцями національної пам’яті. Передовсім я хотіла б подякувати нашим молодим землякам, які, хоч і народжені в Україні, так сильно цікавляться країною своїх предків”, – сказала Аґата Корнгаузер-Дуда.

Молоді лідери з різних місць України розповіли про те, чим є Форум молодих поляків, та про те, як він працює. Під час зустрічі присутні дискутували на тему Форуму як інноваційного інструменту роботи з молоддю в Україні.

Наталія Костюшевич, яка приїхала до Івано-Франківська з міста Енергодар Запорізької області, була рада зустрітися з першою леді Польщі.

“Я неймовірно вражена, що змогла зустрітися з дружиною президента, поговорити з нею і висловити свої власні враження від участі і роботи Форуму молодих поляків в Україні”, – сказала молода полька.

В другій частині зустрічі волонтери, учні школи №3 і приятелі Центру польської культури та європейського діалогу представили виставу “Креси Кресів. Станіславів все ж живе”, яка дозовано розповідає про історію міста в коротких відеозамальовках, театралізованих та сценічно-вокальних виступах.

Сценарій цієї вистави приготувала вчителька польської мови Рената Кленчаньска, скерована на роботу Осередком розвитку польської освіти за кордоном.

“Для мене це велика честь, що я могла виступити перед дружиною Президента Республіки Польща, першою леді. Це були водночас і велика відповідальність, і випробування, тож я трохи хвилювалася, – сказала Адріана Вур, волонтерка ЦПКіЄД. – Я дуже рада, що могла брати участь в цій зустрічі, яка надовго залишиться в моїй пам’яті”, – додала вона.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: