fbpx

Франківська міськрада хоче прийняти у комунальну власність дитячий санаторій "Сокіл"

Суспільство 12:51, 30.07, 2021

Івано-Франківська міська рада просить передати у комунальну власність Івано-Франківської міської територіальної громади санаторій-профілакторій «Сокіл», що знаходиться в селі Сокіл Івано-Франківської області та перебуває на балансі ДТЕК Бурштинської ТЕС. Звернення до керівництва ДТЕК міськрада прийняла сьогодні, 29 липня, на позачерговій сесії.

У зверненні йдеться, що на оздоровлення дітей у 2021 року з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади виділено кошти у розмірі 1 млн. 500 тис. грн., що на 300 тисяч грн. більше ніж у 2019 році (у 2020 році оздоровчу кампанію було відмінено у зв’язку з пандемією). У першочерговому порядку забезпечується відпочинок та оздоровлення дітей, що відносяться до пільгових категорій, визначених Законом України «Про оздоровлення і відпочинок дітей», а також дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь в ООС (АТО) та забезпеченні її проведення.

Для забезпечення санаторно-лікувальними послугами мешканців громади Департамент соціальної політики Івано-Франківської міської ради щорічно здійснює закупівлі санаторних путівок у різних закладах необхідного типу в інших областях України. Санаторій-профілакторій «Сокіл» розташований в 25-ти кілометрах від Івано-Франківська, неподалік річки Лімниця. Санаторій-профілакторій має відповідну матеріально-технічну базу. На території розміщені 8 житлових корпусів. Споруди корпусів двохповерхові. Система проживання – блочна. Будівлі забезпечені постачанням холодної та гарячої води.

“Сьогодні Івано-Франківській міській територіальній громаді вкрай необхідний додатковий позаміський заклад санаторного типу, адже єдиний позаміський заклад «Лімниця» не в змозі кількісно охопити ті потреби на оздоровлення дітей та осіб що потребують санаторно-оздоровчих послуг”, – зазначив секретар міськради Віктор Синишин..

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: