fbpx

Франківська СБУ повідомила про підозру фермеру-колаборанту з Луганщини

Суспільство 09:14, 16.02, 2023

СБУ повідомила про підозру в колабораціонізмі аграрію з Луганської області. Після окупації регіону російськими військами у лютому 2022 року він продовжив діяльність на користь держави-агресора.

Власник сільськогосподарського підприємства став одним із перших, хто заререєстрував своє господарство за «законодавством» т. зв. «лнр», повідомляє Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Колаборант активно співпрацює з т. зв. «міністерством сільського господарства та продовольства лнр». Від окупаційної влади він отримав дотацію на провадження господарської діяльності, а також грамоту «за значний особистий внесок в забезпечення реалізації господарської аграрної політики лнр».

Крім того, фермер надає ідеологічну підтримку окупаційній владі. У коментарі пропагандистам він розповідав про встановлення «нових господарських зв’язків з підприємствами республіки» та висловлював вдячність «міністру сільського господарства» і керівництву т. зв. «лнр».

Франківська СБУ повідомила про підозру фермеру-колаборанту з Луганщини 1

Слідчі СБУ повідомили колаборанту про підозру у провадженні господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора.

За вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу, на нього очікує позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: