fbpx

Франківські депутати підтримали будівництво "Стронг Арени" за 20 мільйонів

Суспільство 14:55, 19.06, 2020

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали будівництво спортивного комплексу для занять силовими видами спорту біля стадіону “Рух”.

Проєкт представив український стронгмен Сергій Конюшок. Арена носитиме ім’я відомого франківського спортсмена Романа Вірастюка.

“Ми плануємо побудувати “Стронг Арену” – спорткомплекс для силових видів спорту. Проект також передбачає відкритий майданчик для ігрових видів спорту. Тут можна буде проводити тренування та змагання з волейболу, стрітболу, тенісу і т.д. Все буде облаштовано якісним спортивним покриттям. Також тут будуть трибуни”, – повідомив представник інвестора Сергій Конюшок.

Спорткомплекс силових видів спорту розташується на площі 1250 кв. м, ділянка на вулиці Чорновола, поруч зі стадіоном “Рух”.

Відкритий спортивний майданчик буде безоплатно переданий на баланс міста.

“Ми його облаштуємо та будемо утримувати. Плануємо там проводити міські змагання та відкриті тренування”, – додав Конюшок.

Франківські депутати підтримали будівництво "Стронг Арени" за 20 мільйонів 1

В денний час, коли клієнтів буде менше, у комплексі обіцяють виділяти час для тренування дітей та молоді з силових видів спорту, серед них і олімпійських. Соціальний час – з 12.00 до 17.00.

Споруду збудують за кошт інвестора. Вартість реалізації проєкту – 20 мільйонів гривень.

“Спорткомплекс будуватимуть за кошти Василя Вірастюка та меценатів”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Футбольне поле, яке є на сусідній ділянці, будівництво спорткомплексу не зачепить.

Після презентації та обговорення депутати проголосували за укладення договору про спільну діяльність з громадською організацією “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга нескорених”, яка в результаті і передасть відкритий майданчик для ігрових видів спорту у власність громади міста, пишуть Версії.

Реалізація проєкту планується у 2021 році.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: