fbpx

Франківські лікарі підписали угоду з мережею офтальмологічних клінік в Туреччині

Здоров'я 20:50, 28.05, 2021

Асоціація Лікарів Карпатського Регіону підписала договір співпраці із групою офтальмологічних турецьких клінік.

Турецькі партнери пропонують найсучасніші методи лікування та ставлять діагноз за допомогою найновішого обладнання. І готові поділитись цими знаннями із українськими медиками, інформує РАІ.

В Стамбулі відбулося підписання договору співпраці між Асоціацією Лікарів Карпатського Регіону та Dünyagöz Hospital (Туреччина).

Маленька перемога, зазначають в асоціації, яка дасть можливість:

1. Значно підвищити професійний рівень офтальмологів з України.
2. Лікування складної офтальмологічної патології для українських пацієнтів в одній з найкращих сіткових клінік світу – Dünyagöz Hospital.

Dünyagöz Hospitals Group – це перша спеціалізована мережа офтальмологічних клінік в Туреччині, яка була заснована в 1996 році. Пропонує послуги у всіх напрямах офтальмології з усім необхідним медичним обладнанням та понад 300 працівниками у сфері офтальмології.

Dünyagöz Hospitals Group складається з 20 клінік у Туреччині та 5 клінік за кордоном (у Грузії, Азербайджані, Нідерландах та 2 клінік у Німеччині): це 8000 пацієнтів на день, 80 000 операцій на рік, 96 000 пацієнтів зі 107 країн на рік.

ГО “Асоціація Лікарів Карпатського регіону”, що зареєстрована у Франківську, спеціалізується на організації професійного зростання медиків та закордонному стажуванні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: