fbpx

Франківський ЦНАП один з перших в Україні підключився до порталу електронних послуг "Дія"

Суспільство 18:43, 11.12, 2019

Центр надання адміністративних послуг Івано-Франківська провів технічні роботи щодо підключення до Єдиного державного порталу електронних послуг “Дія”, системи он-лайн моніторингу якості надання адміністративних послуг.

Це сприяє оптимізації надання адміністративних послуг, зменшить перелік документів для отримання послуг, скасує неактуальні послуги та послуги, які дублюються, а також сприяє прийняттю зважених рішень органами влади щодо покращення надання послуг громадянам.

ЦНАП Івано-Франківська один з перших в Україні долучився до роботи з Міністерством цифрової трансформації України, надав згоду на участь у проєкті та інтегрував своє програмне забезпечення відповідно до встановлених вимог адміністратора системи, інформує пресслужба ЦНАПу.

Постанову «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Єдиного державного порталу адміністративних послуг» та відповідне Положення Уряд затвердив 4 грудня.

Таким чином Уряд створив умови для того, щоб відправити у минуле застарілі інтерфейси, незручні механізми, перетинання функцій, дублювання послуг, які притаманні численним порталам послуг державних органів.

Єдиний вебпортал державних послуг «Дія» – це:

  • можливість отримання публічних послуг, подання звернень, скарг, петицій громадян, здійснення електронного листування з органами влади, проведення опитувань тощо;
  • впровадження мобільного застосунку «Дія»;
  • користування особистим кабінетом та доступ до інформації з реєстрів;
  • створення сучасного реєстру адміністративних послуг.

Держателем «Порталу Дія» є Мінцифра. Отже, створення та впровадження порталу відбуватиметься згідно із затвердженим Мінцифрою планом з урахуванням готовності програмних та технічних засобів вебпорталу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: