fbpx

Франківський медуніверситет розпочав спорудження будинку для викладачів

Суспільство 19:46, 25.05, 2020

В Івано-Франківському національному медичному університеті почалося будівництво житлового будинку для працівників вишу. Днями на місці майбутньої кам’яниці зняли перший ківш землі.

Ідея такого будівництва виникла 10 років тому. Довелося погоджувати чимало документації, оформляти необхідні дозволи, частину паперів навіть переробляли. Представники університету пройшли десятки установ і організацій, щоб нарешті отримати остаточне «добро» на будівництво, інформує пресслужба ІФНМУ.

«Ми багато років боролися за те, щоб все-таки почати зводити житло для наших молодих викладачів, — розповідає ректор ІФНМУ Микола Рожко. — Були величезні труднощі щодо переносу електричної підстанції, кілька разів переробляли сам проєкт. І нарешті днями ми офіційно почали будівництво».

Як каже ректор, група працівників університету об’єдналась у спілку, на зборах обрали фірму-забудовника. Натомість робота ректорату була у підготовці документів, аби будівництво стало можливим. До речі, університетське житло є дешевшим, ніж ринкова вартість в місті, адже будується не для продажу.

«Це дуже важливий проєкт для університету, — каже Рожко. — Якщо людина має де жити, повертається з роботи у власну оселю, а не тулиться по чужих квартирах, то вона може не хвилюватися за своє майбутнє, це додає наснаги і мотивації в роботі».

Будинок стоятиме по вулиці Короля Данила, поруч із гуртожитком №4. Університетська профспілка запрошує долучатися до спілки забудовників, це можна зробити, подавши відповідне звернення. Головна умова — всі учасники мають бути працівниками університету.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: