fbpx

Франківський "Промприлад" увійшов до п'ятірки найуспішніших "магнітів" України

Суспільство 17:32, 09.11, 2019

Уряд запустив проєкт "Магніти України" про регіональні знакові проєкти, що здатні притягувати успіх до країни на глобальному рівні.

“Ми починаємо велике будівництво країни, і магніти стануть нашими символами. Ми надамо повну підтримку на найвищому рівні, забезпечимо захист інвестицій та широку комунікацію проєктів. Я вірю в успіх України, я вірю, що ми можемо «намагнітити» один одного: держава та люди, проєкти та інвестори, ідеї та натхнення”, – зазначив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Обиратимуть “магніти”, які отримають державну підтримку, Президент УкраїниПрем’єр-міністр України, експерти та експертні середовища, місцева влада та громади на місцях, міжнародні та українські інвестори та меценати, йдеться на сайті проєкту.

Як приклади успішних “магнітів” України названі: острів Хортиця, Дунайська рів’єра, Чорнобильська зона, Пилипець, інноваційний центр “Промприлад.Реновація” в Івано-Франківську.

Запропонувати свій проєкт-“магніт” може будь-хто, заповнивши спеціальну форму на сайті.

Офіс президента вже отримав майже 2000 проєктів в рамках програми збору інформації про потенційні “магніти” України.

На фініші 1-3 проєкти отримають президентську підтримку. Підтримка: проєкти державного пріоритету, промоція на рівні президента, можливі державні інвестиції.

Ще 20-50 – державну підтримку. Підтримка: промоція на рівні міністерств і держпрограм, можливе співінвестування з боку держави (інфраструктура, пільги, промоція).

Решта будуть представлені в межах проєкту як такі, що важливі для регіону.

Критерії відбору – тут.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: