fbpx

Франківський ТЦК дав роз'яснення до свого наказу про мобілізацію

Суспільство 19:05, 18.06, 2023

Наказ «Про проведення загальної мобілізації» начальник Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Плитус підписав 13 червня. Документ серед іншого передбачає, що військовозобов’язані чоловіки Івано-Фраанківської громади повинні звернутися до ТЦК та СП у 10-денний термін. Учора, 17 червня, на сторінці ТЦК опублікували роз’яснення до наказу.

“Такий наказ видається щоразу, як продовжується дія воєнного стану та мобілізації на підставі продовження строку воєнного стану Указом Президента України. Основна мета наказу – це повторне оповіщення військовозобов’язаних області для їх подальшої явки до ТЦК у встановлений термін – протягом 10 днів – для уточнення їхніх військово-облікових даних”, – йдеться у роз’ясненні.

У ТЦК нагадують, що мобілізація в Україні триває з 24 лютого 2022 року і на цей час не припинялась. За ухилення чи порушення правил мобілізації чинне законодавство визначає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Під час візиту до ТЦК та СП військовозобов’язаному при собі необхідно мати військовий квиток, паспорт, медичні книжки, документи що надають право на відстрочку.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: