fbpx

ІФНМУ просить Університет Святого Георга допомогти модернізувати симуляційні центри

Суспільство 20:27, 29.08, 2022

Івано-Франківський національний медичний університет продовжує будувати дружні партнерські стосунки з Університетом Святого Георга у Лондоні (St Georges, University of London) у рамках програми Twinning (“Ініціатива єднання”).

У п’ятницю, 26 серпня, відбулася перша онлайн-зустріч з Дереком Болдвісоном (Derek Baldwison) – директором з партнерства та якості Лондонського університету-побратима.

Під час зустрічі учасники програми дізнались більше про університети одне одного, поділилися своїм баченням перспектив від участі в “Ініціативі єднання”.

ІФНМУ звернув увагу на потребі допомоги у модернізації симуляційних центрів. З боку Університету Святого Георга у Лондоні надійшли пропозиції щодо розвитку у сфері наукових досліджень, допомоги у підготовці навчальних онлайн-курсів для студентів та викладачів; також партнери готові розвивати студентські проєкти, докластися до покращення ментального здоров’я студентів, що є важливо у важкий воєнний час.

Наразі університети мають підписати Меморандум про співпрацю і погодити наступну зустріч, де планують детальніше обговорити напрями та способи співпраці.

Нагадаємо, Університет Святого Георга у Лондоні став побратимом ІФНМУ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: