fbpx

Інтертелеком офіційно залишився без частот на Прикарпатті та ще у 8 областях

Суспільство 19:39, 18.08, 2020

Оператор Інтертелеком офіційно залишився без частот в ряді областей, але планує запустити LTE в Одеській області.

CDMA-оператор Інтертелеком офіційно позбувся частот у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях.

Про це повідомляється на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, пише НВ.

Водночас повідомляється, що Інтертелеком планує відновити використання 4 і 5 каналів CDMA-800 в Одеській області. Оператор повідомив телеком-регулятора про плани щодо поліпшення надання послуг в регіоні з подальшим переходом до стандарту LTE.

У НКРЗІ очікують, що оператор в установленому порядку проведе всі необхідні заходи для захисту прав споживачів телеком-послуг.

Також регулятор рекомендував Інтертелекому в разі прийняття рішення про припинення надання послуг фіксованого зв’язку до 1 вересня 2020 року подати заяви про повернення номерного ресурсу і дані про номерний ресурс, який використовується споживачами на момент прийняття рішення про припинення надання послуги.

Нагадаємо, що на початку серпня Інтертелеком заявив про «обмеження надання» своїх послуг в дев’яти областях України з 1 вересня 2020 року. Таке рішення в компанії пояснили в тому числі і економічною нестабільністю, через яку Інтертелеком не зміг «реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами і зробити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE».

Раніше Інтертелеком двічі просив у телеком-регулятора відстрочку на оплату 4G-ліцензій – в березні і квітні. Вдруге НКРЗІ на відстрочку вже не погодився і анулював рішення про видачу Інтертелекому ліцензій. Частоти, від яких оператор добровільно відмовився заради отримання 4G-ліцензій, регулятор не повернув.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: