fbpx

ІТ-проєкти, сальса, енкаустика: фестиваль для тих, хто хоче вчитись після 45

Суспільство 13:52, 13.12, 2019

14 та 15 грудня в Івано-Франківську проєкт “Наново: Навчання після 45” презентуватиме результати своєї тримісячної роботи та святкуватиме успіхи. 

Проєкт стартував у вересні цього року в Івано-Франківську та Калуші. Він став спробою знайти окремі рішення для викликів ейджизму, недостатньої співпраці між різними поколіннями та браку навчальних можливостей для людей старшого віку. 

Передбачили чотири навчальні програми: дигітальної (комп’ютерної) освіти, мистецької освіти, навчання критичному мисленню та столярної майстерні. В 40 навчальних подіях взяли участь 187 відвідувачів, приблизно третина з них не обмежились однією навчальною програмою, а відвідали воркшопи з різних тем. 

“Цей проєкт не був сфокусований лише на певній віковій групі, а був відкритим для різних поколінь. Приблизно 20% від всіх учасників були молодшими за 45. До речі, наймолодшій учасниці проєкту 10 років, а найстаршому учаснику – 86. Середній вік учасників всього проєкту – рівно 50 років”, – повідомили організатори “Наново”.

14 і 15 грудня учасники програми з дигітальної (комп’ютерної) освіти розкажуть про три ІТ-проєкти, які вже реалізуються їх командами в Івано-Франківську. Столярна майстерня запрошує до фінального спільного монтажу дерев’яного купола, який учасники запроєктували та створили всього за місяць. А мистецька освіта запрошує до малювання прасками (техніка енкаустики) та презентації робіт в рамках спонтанної виставки. 

Для участі треба зареєструватися тут.

Програма

14 грудня. Презентація результатів дигітальної освіти. Надихаючі історії від запрошених ескпертів. Інша Освіта, Січових стрільців, 15

10:30 Реєстрація та кава

11:00 Презентація ІТ-проєктів учасників з дигітальної освіти.

13:30 Надихаючі історії від запрошених ескпертів(ток): Сташко Наталія (в минулому – фінансова директорка одного з напрямків інвестиційної компанії; зараз має бізнес з продажу хенд-мейд виробів на Etsy) та Дичковська Галина (кандидатка філософських наук, доцентка, успішна практикуюча психотерапевтка)

15 грудня. Мистецька освіта. Додатковий майстер-клас з малювання прасками (техніка енкаустики) Інша Освіта, Січових стрільців, 15

10:30 Реєстрація та кава

11:00 Майстер-клас з енкаустики – частина 1.

13:00 Кава

13:30 Майстер-клас з енкаустики – частина 2.

15 грудня. Столярна майстерня. Відкриття купола. Майстер-клас з сальси та вечірка. Відкритий цех, Промприлад, Сахарова, 23

17:00 Реєстрація та кава.

17:15 Відкриття купола. Спільна добудова / спільне фінальне збирання купола.

18:30 Кава та пригощання

18:30 Майстер-клас з сальси.

19:30 Виступ гурту physàlisovi

20:30 Вечірка та неформальне спілкування.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: