fbpx

"Івано-Франківськгаз" відновив газопостачання до 200 приміщень, де розміщують вимушених переселенців

Суспільство 12:47, 22.03, 2022

АТ “Івано-Франківськгаз” відновлює газопостачання до об’єктів житлової нерухомості, де розміщують людей, які тимчасово покинули свої домівки. На сьогодні це понад 200 об’єктів житлової нерухомості, серед яких 160 приватних будинків та 41 квартира у багатоповерхових будинках, інформує пресслужба відомства.

Найбільше приватних будинків, де було відновлене газопостачання, на території Рогатинської дільниці – 26, а також у місті Калуші та Калуському районі – 24. Також на території обслуговування Коломийської дільниці АТ «Івано-Франківськгаз» відновлено газопостачання до чотирьох комунально-побутових об’єктів, які були облаштовані для надання допомоги вимушеним переселенцям та використовуються для потреб військовослужбовців наших ЗСУ.

Одночасно фахівці газорозподільної компанії проводять роботи з підключення до газових мереж нових споживачів. Протягом останніх двох тижнів на Прикарпатті здійснили приєднання до газопостачання 19 приватних будинків, а також 5 квартир у новобудовах. Ці роботи також проводять максимально оперативно, щоб була змога якнайшвидше розмістити потребуючих людей.

Окрім того, найближчими днями прикарпатські газовики планують відновити газопостачання як мінімум у 4 приватних будинки та 35 квартир у багатоповерхівках. Заплановано також провести нові підключення до газових мереж 13 будинків і 58 окремих квартир у багатоповерхівках.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: