fbpx

Івано-Франківськтеплокомуненерго заплатить майже 9 млн грн за наднормативні викиди у повітря

Суспільство 15:50, 23.05, 2022

Господарський суд Івано-Франківської області задоволив позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” 8 037 192 грн шкоди, заподіяної наднормативними викидами в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

Як інформує пресслужба Державної екологічної інспекції Карпатського округу, 26 квітня цього року постановою Західного апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 18 жовтня 2021 року про задоволення позову Державної екологічної інспекції Карпатського округу про стягнення з ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» завданої довкіллю шкоди.

Загалом підприємству доведеться сплатити 8 852 048,86 грн у фонд охорони навколишнього природного середовища за наднормативні викиди в атмосферу без спеціального дозволу.

Кошти, які сплачуються за завдану довкіллю шкоду, надходять в державний та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища, звідки спрямовуються на виконання природоохоронних заходів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: