fbpx

Калушанку оштрафували за кулькову ручку з функціями прихованого аудіозапису

Суспільство 20:30, 18.04, 2023

Мешканка Калуша придбала кулькову ручку з функціями прихованого аудіозапису. Працівники СБУ склали протокол. Калуський суд слухав справу і призначив власниці ручки штраф.

Від управління СБУ в Івано-Франківській області до Калуського суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності місцевої мешканки за ст. 195-5 КУпАП (незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації).

Згідно з матеріалами справи, за добровільної згоди жінки на огляд її речей, співробітники СБУ виявили спеціальний технічний засіб, який може використовуватись для негласного отримання інформації. Це була кулькова ручка з функціями прихованого аудіозапису.

Жінка цей технічний засіб добровільно передала співробітникам СБУ для проведення дослідження (експертизи). Спеціаліст надав свій висновок, відповідно до якого «технічний пристрій, знаходиться у робочому стані та відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації».

З пояснень самої жінки стало відомо, що вона його вільно придбала на торговельній платформі в інтернеті. Про те, що цей технічний засіб може належати до спеціальних технічних засобів і заборонений до вільного обігу, їй відомо не було.

Суд перевірив зібрані докази і вирішив притягнути жінку до адміністративної відповідальності та призначити штраф у розмір 850 гривень. Ручку конфіскували.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: