fbpx

Канілірована сітка – найкращий матеріал для виготовлення кліток

Суспільство 17:55, 14.04, 2021

Сталевий дріт широко використовується в будівництві. Функціональним виробом з нього є і сітка рифлена, яка володіє унікальними в своєму роді функціями. Завдяки зігнутості в точках поперечного плетіння вона має високу міцність, прекрасні амортизаційні властивості, є довговічна.

рифлена сітка

Професіонали СіткаЗахід рекомендують використовувати цей матеріал для виготовлення кліток для тварин і вольєрів. За допомогою сітки вдається створювати надміцні конструкції, що витримують значні механічні навантаження. Однак тільки цим не обмежується її використання. Варто тільки придивитися – і сітку можна побачити в різних місцях.

Особливості рифленого матеріалу

Насправді рифлена сітка https://sitkazahid.com/landing/kanilirovana-sitka широко застосовується в різних сферах. Її використовують для зміцнення гірських шахт, фільтрації растрів, просіювання сипучих матеріалів, виготовлення різних металоконструкцій, огородження промислових зон і приватних володінь. Це просто незамінний матеріал в сільському господарстві.

Така затребуваність пов’язана з прекрасними характеристиками метизної продукції:

  • Міцність: конструкція здатна витримувати великі механічні навантаження. Матеріал стійкий до деформації. Саме тому його застосовують для будівництва кліток для великих звірів.
  • Довговічність: спеціальний алгоритм виготовлення дозволяє застосовувати метиз тривалий час. Навіть при інтенсивному застосуванні він не втратить своїх форм і зовнішнього вигляду.
  • Простий монтаж: побудувати клітки можна самостійно, без спеціального обладнання або інструментів. Справитися з організацією праці може навіть недосвідчений користувач.
  • Прийнятна вартість: матеріал володіє не тільки прекрасними технічними характеристиками, але і невисокою ціною. Невелика ціна диктує його широке використання в промисловості та побуті.
  • Простий догляд: дріт, що використовується для виготовлення сітки, не вимагає регулярного фарбування. До того ж при необхідності її можна завжди помити.

Рифлений матеріал виробляється з різною величиною осередків. Як правило, це квадрат з параметрами від 13 до 50 мм. Величина осередків підбирається індивідуально відповідно до тих завдань, які необхідно вирішити за допомогою сітки.

сітка рифлена

Фахівці СіткаЗахід рекомендують звернути увагу на метизний матеріал, адже його характеристики справді унікальні. З його допомогою можна швидко і безпроблемно вирішити багато завдань в будівництві, заощадивши бюджет.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: