fbpx

Карітас допоможе прикарпатцям, які опинилися в скруті через COVID-19

Суспільство 20:55, 09.07, 2020

Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розпочав проєкт з надання допомоги людям, які опинилися у складному становищі через спалах COVID-19.

Проєкт триватиме три місяці. За цей час благодійна організація надасть допомогу тим людям, у яких погіршився матеріальний стан через епідемію. На допомогу можуть розраховувати найвразливіші верстви населення. Це люди з І групою інвалідності, самотні літні люди віком від 75 років, вдови, які самостійно виховують дітей, багатодітні сім’ї, які перебувають на обліку соціальних служб як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, особи з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які опинилися в складних життєвих обставинах, та люди з підтвердженою інфекцією COVID-19.

Карітас допоможе прикарпатцям, які опинилися в скруті через COVID-19 1

Допомога охопить мешканців Брошнів-Осадської ОТГ, Верхнянської ОТГ, Заболотівської ОТГ, Рожнівської ОТГ, Тлумацької ОТГ, Войнилівської ОТГ, Олешанської, Витвицької ОТГ та мешканців Рожнятівського району.

Також допомогу отримають медичні працівники міста Івано-Франківська з діагностованою інфекцією COVID-19.

Карітас допоможе прикарпатцям, які опинилися в скруті через COVID-19 2

Наразі працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідують людей в ОТГ та з’ясовують їхні потреби.

Мета проєкту  – зменшити вплив негативних наслідків пандемії на життєдіяльність найвразливіших верств населення та задовольнити їхні основні потреби.

Карітас допоможе прикарпатцям, які опинилися в скруті через COVID-19 3

“Ми завжди намагаємося реагувати на ті виклики, які виникають суспільстві і де потрібна допомога людям, зараз це поширення COVID-19, – говорить директор Карітасу Івано-Франківська отець Володимир Чорній, – деякі люди втратили роботу через карантинні заходи, деякі змушені піти у відпустки, не всі люди мають достатньо заощаджень, аби утримувати сім’ї тривалий час без додаткових надходжень, тому ми підтримаємо тих, хто найбільше цього потребує”.

Люди отримають допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни. 

Карітас допоможе прикарпатцям, які опинилися в скруті через COVID-19 4

Допомога здійснюється в рамках проєкту “Реагування на надзвичайну ситуацію в окремих регіонах України”, пов’язане зі спалахом COVID-19, за фінансової підтримки Карітас Інтернаціоналіс.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: