fbpx

Колишній американський військовий відкрив на Прикарпатті компанію, яка облаштовуватиме укриття

Суспільство 12:45, 07.09, 2023

Колишні американські військові приїхали на Івано-Франківщину, щоби вивчити можливості економічного розвитку регіону, його інвестиційну привабливість та визначитись із напрямками співпраці в галузі військової промисловості.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Девід Болдвін та Крісті Гейлз – колишні американські військові. Приблизно 20 років Девід очолював Національну гвардію у штаті Каліфорнія, де налагоджено добрі партнерські стосунки з Україною. Тож ще в строю Девід навідувався до України майже пів сотні разів.

Але жодного разу Девід не бував на Прикарпатті. Вчора відбувся його перший і доволі результативний візит. Американець відкрив у нашій області компанію, яка облаштовуватиме укриття.

Основним своїм завданням зараз Девід називає допомогу Україні в розвитку її власного потужного військово-промислового комплексу. Відтак під час візиту неофіційна американська делегація відвідала об’єкт ДСНС, передбачений для навчального центру з розмінування, що є одним з пріоритетних напрямків інтересів Девіда та Крісті.

“Це був перший ознайомчий візит на Івано-Франківщину, але, сподіваємось, далеко не останній. Його мета – вивчити можливості економічного розвитку регіону, його інвестиційну привабливість та визначитись із напрямками співпраці в галузі ВПК, – повідомила Онищук. – Тож розраховуємо на подальшу плідну співпрацю задля економічного розвитку тилового регіону, від якого прямо залежить й підсилення фронту. Бо лише разом зможемо перемогти!”

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: