fbpx

Компанія Leoni допомагає Коломиї створити соціальне містечко

Суспільство 09:36, 26.01, 2023

У Коломиї хочуть створити соціальне містечко, де разом могли б працювати Єдиний центр надання соціальних та реабілітаційних послуг, Червоний Хрест та інші соціальні установи. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

За словами Станіславського, там зможуть швидко та якісно отримати необхідну допомогу і вимушені переселенці, і потребуючі мешканці Коломийської громади.

“Зараз соціальне містечко вже не просто мрія. До її реалізації зроблено важливий крок – виготовлено проєктно-кошторисну документацію. Цю добру справу зробила компанія Leoni, яка дала кошти на ПКД, – зазначив Богдан Станіславський. – Я завжди кажу, що завдяки співпраці можна зробити більше. Бо це правда. У нашій громаді вдалось реалізувати не один проєкт через партнерство з різними фондами та організаціями. Компанія Leoni також не стоїть осторонь, бо це представник соціально відповідального бізнесу. І за їхню позицію, і за допомогу я дуже вдячний”.

Нагадаємо, в Україні “Leoni AG” працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час – 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: