fbpx

Компанія ПБС почала дорожньо-будівельний сезон-2021

Суспільство 18:28, 02.03, 2021

На Прикарпатті стартував дорожньо-будівельний сезон. Дорожня компанія ПБС почала ремонт однієї з головних трас області – Н-10 Стрий – Мамалига. Це одна з найдовших доріг Івано-Франківщини. В більшості вона вже відремонтована. Але залишилися ще невеликі ділянки, які планують повністю відремонтувати у цьому році. Почали з ділянки неподалік Івано-Франківська. Найближчим часом буде відремонтовано майже 6 кілометрів траси від Івано-Франківського автобазару до села Майдан Івано-Франківського району. 

«Традиційно проведемо розпушення, підсилимо дорожню основу, щоб вона була міцною та надійною, і покладемо два шари асфальтобетону. Також приведемо в порядок узбіччя. Якщо дозволить погода, то за два тижні мали б відремонтувати цю ділянку у нижньому шарі асфальтобетону», – говорить головний інженер ТОВ «ПБС» Володимир Бигар.

У планах дорожників відремонтувати й інші пропущені ділянки цієї траси. Також буде завершений ремонт дороги Н-09 Мукачево – Львів і траси М-12 Стрий – Знам’янка в межах Прикарпаття. Крім того, буде продовжений ремонт регіональних і територіальних автошляхів області. Більшу увагу буде приділено й місцевим автошляхам.

«Наша команда взяла на себе зобов’язання протягом трьох років відремонтувати дороги до кожного села. Будемо дотримуватися цього плану і в цьому році відремонтуємо ще більше доріг, ніж минулого року», – зазначив депутат обласної ради Олександр Шевченко.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: