fbpx

КОРДівці і вибухотехніки зі всієї України провели масштабні навчання на Прикарпатті

Суспільство 17:13, 02.08, 2021

Два тижні на Івано-Франківщині тривали навчання для працівників КОРДу й вибухотехніків, аби підвищити практичні навики правоохоронців. Протягом цих днів поліцейські встигли й допомогти прикарпатським колегам.

Такі навчання влаштував департамент КОРД Національної поліції України, відправивши кращих інструкторів й тактиків на Прикарпаття. Гірську місцевість обрали не просто так – цього вимагала інструкція пілотування.

Основна мета навчань – відпрацювання і налагодження взаємодії двох операторів безпілотних літальних апаратів в гірській місцевості, в місцях щільної забудови і скупчення людей, а також в темну пору доби. Дотепер пілоти працювали поодинці, тож такі навчання, у першу чергу, налагоджують співпрацю і вчать працювати командно під час виконання службових обов’язків, повідомили в секторі комунікцаії поліції ІваноФранківщини.

Для чіткої координації інструктори наперед визначили локації та розробили план дій. Після цього кожна пара пілотів виконувала тактичні завдання, які наближені до бойових, а по завершенні – отримала допуск до окремих видів польотів. На операторів у спецпідрозділах покладені важливі функції як під час розвідки, так і під час супроводу операцій, в тому числі пошукових.

За два тижні перебування на Прикарпатті КОРДівці й вибухотехніки встигли долучилися до навчальних спецоперацій, які відбувалися 27-28 липня в обласному центрі, а також допомогли в пошуках малолітнього хлопчика.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: