fbpx

Корпоративна відповідальність – свідоме ставлення до суспільства та довкілля

Суспільство 12:02, 27.12, 2019

Відповідальне ставлення до довкілля та суспільства в цілому стало актуальним напрямком у роботі корпоративних підприємств та організацій. На жаль, ХХІ століття відклало свій негативний відбиток на стан навколишнього середовища, такі керівники як Геннадій Виходцев чудово розуміють зміст проблеми та роблять свій внесок у її вирішення.

Важливість формування корпоративної відповідальності

Свідомість громадян України має високий рівень розвитку, велика кількість людей готові платити за товар та послуги більше, якщо компанія, у якої вони купляють, турбується про проблеми суспільства та навколишнього середовища.

Формування корпоративної відповідальності брендів допоможе:

  • дбати про здоров’я населення;
  • зменшити кількість небезпечних відходів;
  • раціонально використовувати ресурси;
  • підтримувати населення, яке цього найбільш потребує.

Корпоративна відповідальність – свідоме ставлення до суспільства та довкілля 1

Бренди з високим рівнем корпоративної відповідальності

Турбота про суспільство та планету в цілому – важливий напрямок у роботі багатьох українських та закордонних брендів. Серед найбільш відомих корпорацій, які уже зробили великий внесок і продовжують приносити користь довкіллю і населенню, можна назвати:

  • Мережу «Фокстрот» – українська мережа роздрібної та гуртової торгівлі комп’ютерною та побутовою технікою з двадцятип’ятирічним досвідом на вітчизняному ринку, яка за час свого існування успішно створила проєкти з високим рівнем соціальної значимості: «Школа безпеки», «Зелений офіс», «Хочу допомогти», «Парад надій».
  • «Теслу» – розробник та виробник найбільш екологічного автомобіля відмовився від патенту на свій вибір, даючи можливість світовим виробникам використовувати безпечні для планети технології.
  • BMW – усім відома марка автомобілів, розробники якої більш як 40 років тому ввели посаду Environmental Officer, яка відповідає за дотримання екологічних норм, а також за комфортні та безпечні умови праці усіх робітників підприємства.
  • Intermarche – французька мережа супермаркетів, яка для зменшення кількості відходів та раціонального використання продуктів харчування ввела акційні ціни на некрасиві зовні, але якісні продукти.

З кожним роком росте кількість свідомих компаній, точніше їхніх керівників, які розвивають свій бренд у напрямку раціонального використання земних ресурсів. Таким чином спостерігається значне збільшення компаній з високим рівнем корпоративної відповідальності.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: