fbpx

Крісла для вашого офісу

Суспільство 10:14, 09.12, 2019

Крісла – це те, що в будь-якому офісі кидається в очі у першу чергу для відвідувачів. Людина звертає увагу, на чому сидить керівник і куди пропонують сісти їй самій.

Стильні, високоякісні або прості та комфортні офісні меблі свідчать про благополуччя компанії. А офісне крісло – один з головних компонентів інтер’єру. Найкращі і різноманітні зразки таких крісел можна переглянути та замовити на сайті: https://stol-i-stul.com.ua/ua/ofisnye-kresla.

Крісла для вашого офісу 1

Призначення крісел

Крісла, які випускають зараз, поділяються на кілька основних категорій:

  1. Офісні крісла відвідувачам. Як правило, користуються ними недовго, тож і за виконанням такі моделі – прості. Такі крісла відповідають загальному інтер’єру, що існує в офісі, максимально прості, зручні, стійкі та привабливі.
  2. Офісні крісла штатним працівникам. Таких крісел у будь-якому офісі найбільше. Гарантують комфорт і зручність співробітнику. Важливіші навіть за столи. Сидячи на кріслі, людина повинна мати змогу дотягнутися до кожної точки простору для роботи. Лише в зручних кріслах співробітник не втомлюється, а його продуктивність праці зберігається високою. Крісла підбирають, враховуючи індивідуальність співробітника, а також зважаючи на загальний інтер’єр компанії.
  3. Крісло керівнику. Завжди має найбільш солідний вигляд, а матеріали, з яких воно виготовлене, – більш дорогі. Але не можна, щоб таке крісло не вписувалося в інтер’єр, виглядаючи «білою вороною». Офісне крісло для керівника, як правило, замовляють індивідуально, враховуючи висоту сидіння, нахил спинки, розташування підголівника, з оббивкою, що є екологічно чистою та регулює температуру тіла.

Що потрібно знати, вибираючи крісла

Покупець офісних крісел має звертати увагу на розробки, дизайнерське оформлення і цінову категорію. Але потрібно звернути увагу і на багато інших моментів. Чи є синхромеханізм, завдяки якому спинка і сидіння синхронно нахиляються? Така система забезпечує розслабленість спини і хребта. Який регулятор опору спинки: автоматичний чи механічний? Чи є можливість регулювати глибину сидіння? Як регулюється висота підлокітника? Чи регулюється індивідуально висота опори спинки поперек? Якою є оббивна тканина крісел? Чи зносостійка вона до тертя?

Найбільш популярними моделями крісел станом на сьогодні є наступні:

  1. Крісло Neon графіт/чорний.
  2. Крісло Fix Black, Black/Black.
  3. Крісло Admin White, Alum, Black/Black.
  4. Крісло Admin White, Alum, Orange/Orange.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: