fbpx

Крісло чи стілець для дитини – що корисніше?

Суспільство 15:54, 16.08, 2022

Дитячі крісла

Кожні батьки хочуть для своєї дитини найкращого, тому уважно ставляться до всього, що її стосується. Від вибору місця, на якому сидітиме школяр, залежить багато чого: постава, здоров’я, розвиток скелета та м’язового корсету, концентрація, сприйняття та швидкість стомлюваності. Пропонуємо до вашої уваги огляд, який допоможе визначитися, що купити – дитяче комп’ютерне крісло чи офісне, стілець чи парту.

Стілець

Їх буває велика кількість, найбільш виразні:

  • Класичний – звичайні ніжки із сидінням та простою спинкою. Головні його плюси – низька вартість та універсальність застосування, більше переваг складно виділити.
  • Рухливі табурети – скоріше служать тренажером для координації рухів, розвинення балансу, формування правильної постави, а ось вчитися на ньому постійно не вийде.
  • Зростаючий стілець – виділяється можливістю регулювання висоти, глибини сидіння, наявності підставки для ніг. За конструкцією схожий на дитяче комп’ютерне крісло. Відмінний, проте дорогий варіант для малюків в активній фазі росту – передусім дошкільнят та першокласників, але згодом буде потрібно щось більш комфортне та функціональне.
  • Колінний – нове модне віяння – під час сидіння потрібно впиратися колінами в опору, також формує правильну поставу і манери триматися, але постійно використовувати складно, з’являється сильна втома.

Крісло

Більш функціональна система з різними регулюваннями.

Офісне – зовсім не підійде дитині у зв’язку з конструкцією та габаритами.

Дитяче комп’ютерне крісло – універсальне для роботи за комп’ютером, у підготовці уроків та розваг. Відрізняється багатогранними можливостями та продуманістю під формування постави. Може використовуватися тривалий час і коригуватися пропорційно до росту малюка. З недоліків можна виділити вартість, яку можуть подужати не всі батьки, та складність правильного вибору під свою дитину.

Парта

У сучасній інтерпретації парта – це комплекс столу зі стільцем, які мають продуману конструкцію та налаштування, дозволяючи створити дитині максимально комфортні умови для тривалого сидіння, навчання та постави. В цілому, це теж дитяче комп’ютерне крісло або зростаючий стілець в комплектації зростаючого столу-парти. У використанні переваг багато, але, як порівняти з іншими предметами меблів, система займає більше місця і коштує дорого. Крім того, перед покупкою потрібно стежити, від якого зросту можливе використання, – не всі моделі розраховані під зовсім малюків.

Кожен з батьків обирає для своєї дитини найкраще, виходячи з можливостей та переваг. Головне, щоб на вибраному стільці чи кріслі дитині було комфортно.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: