fbpx

Курси англійської мови онлайн в Englishdom: переваги і особливості

Суспільство 14:01, 05.10, 2023

Без знання англійської важко досягти кар’єрного росту чи вести серйозний бізнес і фактично неможливо здобути освіту за кордоном. У наш час вивчити англійську мову можна доступно, зручно та ефективно онлайн. Зокрема, курси англійської мови онлайн в Englishdom об’єднують індивідуальні заняття з викладачем по відеозв’язку на інтерактивній платформі ED Class, онлайн-заняття, онлайн-тренажер, мобільні застосунки та розмовні клуби.

Як відбуваються заняття в Englishdom

З першого заняття в Englishdom акцент робиться на тренуванні навичок спілкування. Для навчання використовується онлайн-платформа ED Class, яка фіксує прогрес студента та показує, що потрібно підтягнути. Викладач даватиме вам інтерактивні завдання, коригуватиме їхнє виконання та вестиме з вами  діалог.

Для того, аби вивчати англійську в Englishdom, вам потрібно встановити на будь-який гаджет мобільний додаток ED Class і записатися на перший безкоштовний урок. Після того з вами зв’яжеться служба підтримки онлайн-школи, уточнить ваші побажання до майбутнього викладача та узгодить зручний час для першого онлайн-заняття.

На першому уроці ви ознайомитесь з платформою ED Class, викладач визначить ваш рівень володіння англійською мовою та запропонує індивідуальну програму для навчання, враховуючи ваші побажання щодо рівня, якого ви хочете досягти у вивченні мови.

Всі матеріали для вивчення англійської підбираються індивідуально під кожного студента та надаються онлайн. Для закріплення знань ви можете користуватися безкоштовним онлайн-тренажером, переглядати відеоуроки з граматики з добірками корисних фраз, розбором улюблених фільмів і серіалів.

Усі матеріали уроку, домашні завдання, онлайн-тренажер і словник знаходяться у вашому гаджеті – смартфоні, планшеті комп’ютері чи на всіх пристроях одночасно, оскільки матеріали синхронізуються.

Щоби подолати страх живого спілкування, ви зможете онлайн відвідувати Speaking Clubs від Englishdom.

Від початківців до міжнародних переговорників

Для ефективного навчання у Englishdom об’єднали передові технології, досвід найкращих викладачів англійської та матеріали Кембриджа.

На сьогодні розроблено 16 онлайн-програм за методикою Кембриджського університету, яку використовують в найкращих навчальних закладах світу.

Серед загальних курсів вам запропонують:

  • англійську для початківців;
  • розмовну англійську;
  • середній рівень;
  • вище середнього;
  • високий рівень.

Серед спеціальних програм:

  • англійська для подорожей;
  • англійська для ІТ;
  • фінансова англійська;
  • підготовка для іспитів;
  • розмовний інтенсив та ін.

Особливої уваги заслуговує англійська для компаній. Корпоративне навчання допоможе співробітникам грамотно та легко вести листування, збагатить професійний лексикон, дозволить відчувати себе комфортно на конференціях та семінарах і навіть переконливо вести міжнародні перемовини.

Керівник компанії через онлайн-кабінет зможе відслідкувати відвідування співробітників, їх прогрес, виконання домашнього завдання, здачу тестів, сертифікацію тощо.

А викладачі хто?

У Englishdom працюють понад 900 викладачів, кожен з яких має не лише відповідну вищу освіту, а й окремо проходить спеціалізовані тести на те, як комунікувати зі студентами та легко подавати нову інформацію.

У штаті викладачів онлайн-школи є як носії мови, так і локальні фахівці з досвідом викладання не менше як п’ять років.

Для кожного студента індивідуально підбирають викладача залежно від поставлених завдань. Якщо ж вам не підходить викладач за характером чи інтересами, вам підберуть іншого.

І головне: з Englishdom ви потрапите в англомовне середовище, де зможете тренувати письмове та усне мовлення, прокачувати навички аудіювання, граматику та багато іншого.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: